Gösteriliyor: 1 - 7 of 7 Sonuçlar

Copower Lab Doser

COPOWER DOZAJLAMA ROBOTU
Patentli – Orjinal
Copower otomatik laboratuvar reçete pipetleme sistemi, Dünyanın en hızlı, doğru ve hassas dozajlama laboratuvar pipetleme makinası. Hortumsuz, Şırıngasız, Direkt dozajlama teknolojisi, gravimetrik terazi ile gerçek tartım %00.4 Hata oranı. Volumetrik ve şırıngalı sistemlerin dezavantajları yoktur.

Servis Gerektirmeyen, Kullanıcı Dostu, Kolay Kullanımlı, Özgün Orjinal Patentli

Spectrofotometreler

Renk Ölçüm Cihazları:
25 Yıllık tecrübemizle, Uluslararası renk ölçüm standartlarına sahip, taşınabilir ve masaüstü son teknoloji renk ölçüm cihazları ile her türlü renk, beyazlık, parlaklık, sarılık renk ölçümlerini, CIELab ve CMC formulasyonları ile değerlendirebilir ve DE renk farklarını kolayca tespit edebilirsiniz.

Copower Lab Dyer

Patentli – Orjinal
COPOWER IR Laboratuvar Numune Boyama Makinası; İlk defa 2003 yılında tanburdan ısıtmalı bu model Türkiye pazarına firmamız tarafından tanıtılmıştır. 200cc, 300cc, 400cc, 500cc, 830cc, 3000cc lik Boya Tüplü modellerimiz mevcuttur. Pamuk, Viskon,Yün, Naylon, Polyester Boyamaya uygundur. Laboratuvar İşletme uyumlu, Yağsız , Kullanıcı dostu, Özgün Orjinal Patentlidir.

TAKLİTLERİMİZDEN SAKININIZ !

Utstester Lab Test Cihazları

Tekstil Test Cihazları,Deri ve Ayakkabı Test Cihazları, Çocuk Oyuncağı Test Cihazları, Genel Test Cihazları, Elyaf, İplik, Kumaş Test Cihazları, Plastik Kaucuk, fermuar test cihazları,
Işık Haslığı Test Cihazı,
Yıkama Haslığı
Martindale,
Pilling,
Boncuklandırma
Gerdirme Haslığı,
Ter Haslığı,

GTI Light Box

GTI Lite, USA
Işık Renk Kontrol Kabinleri
60cm, 120cm, 150 cm Ebatlarında, D65, D50, CWF, TL83, TL84, IncA, Horizon, F, UV Orjinal Işık Kaynakları,

GTI Lite Uluslararası Akredite Işık Kabinleri ve Lambaları..
Made in USA